Kobieca sesja w letnim wydaniu. - Dorota Jankowska
Sesja kobieca w plenerze lato 2022

Kobieca sesja w letnim wydaniu.

Sesja kobieca Rybnik Dorota Jankowska beauty sexy

Już wróciłam!

Na urlopie czas zwolnił tempa, umysł rozleniwił się, a każdy mięsień na ciele poczuł smak błogiego lenistwa. Mięśnie od dawna tęskniły za tym stanem, aż w końcu marzenia się ziściły. Ciało odprężone, orzeszek pod kopułą wypoczęty, aparat również miał swój leżaczek i odpoczywał od pracy, ale czułam, że lekko drgał i z niecierpliwością czkał na kolejne muśnięcia palcami o spust migawki.

 O tak! Wróciłam do domu po błogim lenistwie, a aparat nie dał mi spokoju i już kilka dni po powrocie zmusił mnie do drapusiania po grzbiecie. Pierwsza sesja po powrocie to cudowna sesja z prześliczną Sandrą, która wróciła do mnie po sesji zimowej w studiu.

Ahh co to był za dzień! Święto (wiem, wiem, powiecie, że to święto i nie wolno, ale na chlebek trzeba pracować ;) ) park pusty, a nazajutrz miały być Dni Rybnika. Dokoła stały bramki ustawione pod sceną, toi toie, kilka tirów itd. Ale park jest spory, zawsze znajdzie się miejsce na zdjęcia!


Sesja kobieca Rybnik Dorota Jankowska beauty sexy
Sesja kobieca Rybnik Dorota Jankowska beauty sexy

Sandra była dzielna, ona w króciutkich uroczych spodenkach i kolorowych topach a ja w czarnych leginsach i koszulce smażyłam się w słonku – a zapowiadali burzę! Przejęta byłam kilka dni przed sesją, zapowiadali wielką ulewę, a zamiast niej wyszło słońce, termometr pokazywał 30C w centrum Rybnika (w parku na szczęście jest chłodniej).

Gdy Sandra zadzwoniła do mnie przed urlopem, już wiedziałam, że to będzie wspaniała sesja. To konkretna dziewczyna, która wie, czego chce. Współpraca z nią to wspaniale spędzony czas! Życzę sobie więcej takich klientek, które od razu mówią, czego oczekują, jaki profil swojej twarzy lubią, na co zwrócić uwagę jak w przypadku Sandry — aby zdjęcia były robione całej sylwetki. Ułatwia to współpracę :)

 

 

Was również zaprasza na kobiece sesje w plenerze. Lato dopiero się rozkręca i daje sporo możliwości dla zdjęć.

Jeśli prowadzisz biznes i potrzebujesz zdjęć, również zapraszam, wykonuję sesje biznesowe, komercyjne, fashion itd.

Napisz do mnie jankowskadorota@vp.pl

Zajrzyj do oferty Sesja kobieca. Portfolio kobiece.

Sesja kobieca fotografia kobieca Rybnik Katowice
Sesja kobieca fotografia kobieca Rybnik Katowice
Sesja kobieca fotografia kobieca Rybnik Katowice