MACIERZYŃCTWI I RODZINA - Dorota Jankowska

Macierzyństwo to święta podróż, która jest darem, powołaniem i zaszczytem

Moim celem jest uchwycenie Twojej historii w jej najprawdziwszej i najbardziej eleganckiej formie poprzez ponadczasowe portrety, które można eksponować w domu. Twoja spersonalizowana sesja będzie poświęcona uchwyceniu miłości i esencji Twojej wyjątkowej więzi z dzieckiem, od intymnych przytuleń i pocałunków, po słodki śmiech i wszystko pomiędzy.

Szczegóły

01 Planowanie

Piękne portrety Twojego dziecka mogę wykonać w każdym wieku, ale robienie zdjęć w pierwszym roku jego życia jest czymś naprawdę wyjątkowym. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zaplanować sesję.

3-5 miesięcy:

W wieku od trzech do pięciu miesięcy Twoje dziecko będzie w stanie samodzielnie utrzymać główkę i prawdopodobnie będzie uczyło się siedzieć. To świetny moment na zaplanowanie sesji zdjęciowej, ponieważ Twoje dziecko będzie zaangażowane oraz radosne, ale wciąż stosunkowo spokojne. Co więcej, dziecko z radością będzie wchodziło z Tobą w interakcję podczas sesji, co zaowocuje naprawdę wyjątkowymi chwilami.

6-9 miesięcy:

Moment gdy dziecko swobodnie siada i trenuje tą umiejętność to jeden z najlepszych momentów na uchwycenie słodkich chwil. Twój maluch będzie mógł samodzielnie siedzieć, ale nie koniecznie będzie skłonny do ucieczek, dzięki czemu  pozostaje w jednym miejscu wystarczająco długo, aby wykonać piękne portrety. Dlatego około sześciu do dziewięciu miesięcy to idealny czas na sesję zdjęciową z mamą.

9-12 miesięcy:

Kiedy Twoje dziecko rośnie i zaczyna raczkować, jego osobowość zaczyna się ukazywać. Twoje dziecko będzie pełne energii i życia, dzięki czemu wykonam cudownie ujęcia. A jeśli zastanawiasz się nad zaplanowaniem sesji zdjęciowej dla dziecka i mamy, jest to również idealny wiek, na sesję z mamusią.

1 rok:

Jednoroczne dzieci są pełne energii i osobowości i uwielbiają poznawać otoczenie. To sprawia, że są świetnymi obiektami do fotografowania. Jeśli masz ochotę na sesję zdjęciową dla rocznego dziecka, przygotuj się na dużo ruchu.

2 lata i więcej:

Nieważne, w jakim wieku jest Twoje dziecko, zawsze jest idealny moment, aby uchwycić jego piękno na fotografii. W zależności od Twojego harmonogramu możemy wspólnie z Tobą znaleźć termin, który będzie najlepszy zarówno dla Ciebie, jak i Twojego maleństwa.

Sesja rodzinna dziecięca kobieca Rybnik Dorota Jankowska
Sesja rodzinna dziecięca kobieca Rybnik Dorota Jankowska

02 Konsultacja sesji

Twoja wymarzona sesja zdjęciowa pod moim okiem! Razem opracujemy styl, uzgodnimu, kolorystykę, rodzaj tła, pozy i niezapomniane koncepcje. Podczas konsultacji zagłębimy się w Twoje pomysły i oczekiwania oraz przekształcimy wizję w hipnotyzującą rzeczywistość. Dodatkowo otrzymasz przewodnik planowania sesji zawierający każdy najdrobniejszy szczegół.

Sesja rodzinna dziecięca kobieca Rybnik Dorota Jankowska

03 Dzień sesji

W tym wyjątkowym dniu przyjdź do studia o wyznaczonej godzinie. Przed Twoją wizytą przygotuję tła oraz garderobę. Przygotuj się na 2-6 unikalnych stylów i zmian strojów, aby uzyskać piękną kolekcję obrazów. Nie martw się, jeśli to Twoja pierwsza sesja – moim celem jest sprawienie, abyś Ty i dziecko poczuła się komfortowo, piękna i pewna siebie. Otrzymasz wskazówki, jak pozować do zachwycających ujęć.

04 Wybór zdjęć z galerii

Po sesji udostępnię Ci galerię ze zdjęciami z sesji do wyboru. Możesz zdecydować się na dodatkowe opcje Twoich fotografii – obrazy w ramach, fotoalbumy. Po dokonaniu wyboru użyję magii i poddam zdjęcia obróbce graficznej.

05 Odbiór lub dostawa Twoich produktów

Twoje starannie wyretuszowane zdjęcia będą gotowe do oglądania. Dzięki swojej prywatnej galerii online możesz pobierać cyfrowe zdjęcia i dzielić się nimi z bliskimi. Twoje odbitki i dodatkowe produkty zostaną dostarczone na adres lub będą czekały na Ciebie w moim studio do odbioru. Wreszcie będziesz mieć szansę zatrzymać piękne chwile na fotografii i doświadczyć piękna na własnej skórze.

Rezerwacje i kontakt:

Kalendarz online: REZERWUJ 

Kontakt: jankowskadorota@vp.pl