CIĄŻA - Dorota Jankowska

Doświadcz luksusu od początku do końca dzięki mojemu studiu fotograficznemu oferującemu pełne doradztwo i wsparcie.

Twoja sesja jest spersonalizowana, abyś wyglądała i czuła się elegancko i ponętnie, a jednocześnie otrzymała wspaniałe, ponadczasowe zdjęcia, którymi możesz się cieszyć przez lata.

Od konsultacji w zakresie projektowania sesji zdjęciowej, przez pomoc w stylizacji, aż po wskazówki dotyczące pozowania.

Będę ściśle współpracować z Tobą nad pomysłami i oczekiwaniami i sprawię, że Twoja wizja zaowocuje cudownie spędzonym czasem.

Sesja ciążowa brzuszkowa fotografia rodzinna Rybnik Dorota Jankowska

Jak pracuję?

Schemat mojej pracy został zaprojektowany  z myślą o zabieganych mamach, mój proces ma pomóc Ci uchwycić cenne chwile. Niezależnie od tego, czy chcesz udokumentować oczekiwanie na przyjście na świat maleństwa, wczesne dni jego życia czy wyjątkowe chwile w rodzinie, jestem, aby poprowadzić Cię na każdym kroku. Spodziewaj się osobistego, satysfakcjonującego i luksusowego doświadczenia, podczas którego otrzymasz piękne i niepowtarzalne dzieła sztuki, które na zawsze uwiecznią Twoje wspomnienia.

01 Konsultacja sesji

Twoja wymarzona sesja zdjęciowa pod moim okiem! Razem opracujemy styl, uzgodnimu, kolorystykę, rodzaj tła, pozy i niezapomniane koncepcje. Podczas konsultacji zagłębimy się w Twoje pomysły i oczekiwania oraz przekształcimy wizję w hipnotyzującą rzeczywistość. Dodatkowo otrzymasz przewodnik planowania sesji zawierający każdy najdrobniejszy szczegół.

Sesja kobieca fotografia kobieca ciążowa rodzinna sexy Rybnik Dorota Jankowska sesja ciążowa

02  Dzień sesji

W tym wyjątkowym dniu przyjdź do studia o wyznaczonej godzinie. Przed Twoją wizytą przygotuję tła oraz garderobę. Przygotuj się na 2-6 unikalnych stylów i zmian strojów, aby uzyskać piękną kolekcję obrazów. Nie martw się, jeśli to Twoja pierwsza sesja – moim celem jest sprawienie, abyś poczuła się komfortowo, piękna i pewna siebie. Otrzymasz wskazówki, jak pozować do zachwycających ujęć.

03 Wybór zdjęć

Po sesji udostępnię Ci galerię ze zdjęciami z sesji do wyboru. Możesz zdecydować się na dodatkowe opcje Twoich fotografii – obrazy w ramach, fotoalbumy. Po dokonaniu wyboru użyję magii i poddam zdjęcia obróbce graficznej.

04 Odbiór

Twoje starannie wyretuszowane zdjęcia będą gotowe do oglądania. Dzięki swojej prywatnej galerii online możesz pobierać cyfrowe zdjęcia i dzielić się nimi z bliskimi. Twoje odbitki i dodatkowe produkty zostaną dostarczone na adres lub będą czekały na Ciebie w moim studio do odbioru. Wreszcie będziesz mieć szansę zatrzymać piękne chwile na fotografii i doświadczyć piękna na własnej skórze.

Rezerwacje i kontakt:

Kalendarz online: REZERWUJ 

Kontakt: jankowskadorota@vp.pl