PORTRET - Dorota Jankowska

Zasługujesz na piękny portret a ja wyczaruję dla Ciebie takie cudo

Każdy portret to dzieło sztuki, a dzieła te zasługują na honorowe miejsce w Twoim domu, lub prezent dla bliskiej osoby.

Portret to szerokie pojęcie, ale pomogę Ci je okiełznać i stworzyć coś, co pokazuje Twój charakter.

01 Konsultacja sesji oraz stylu

Twoja wymarzona sesja zdjęciowa pod moim okiem! Razem opracujemy styl, uzgodnimu, kolorystykę, rodzaj tła, pozy i niezapomniane koncepcje. Podczas konsultacji zagłębimy się w Twoje pomysły i oczekiwania oraz przekształcimy wizję w hipnotyzującą rzeczywistość. Dodatkowo otrzymasz przewodnik planowania sesji zawierający każdy najdrobniejszy szczegół.

02  Dzień sesji

W tym wyjątkowym dniu przyjdź do studia o wyznaczonej godzinie. Przed Twoją wizytą przygotuję tła oraz garderobę. Przygotuj się na 2-6 unikalnych stylów i zmian strojów, aby uzyskać piękną kolekcję obrazów. Nie martw się, jeśli to Twoja pierwsza sesja – moim celem jest sprawienie, abyś poczuła się komfortowo, piękna i pewna siebie. Otrzymasz wskazówki, jak pozować do zachwycających ujęć.

03 Wybór zdjęć z galerii

Po sesji udostępnię Ci galerię ze zdjęciami z sesji do wyboru. Możesz zdecydować się na dodatkowe opcje Twoich fotografii – obrazy w ramach, fotoalbumy. Po dokonaniu wyboru użyję magii i poddam zdjęcia obróbce graficznej.

04 Odbiór lub dostawa Twoich produktów

Twoje starannie wyretuszowane zdjęcia będą gotowe do oglądania. Dzięki swojej prywatnej galerii online możesz pobierać cyfrowe zdjęcia i dzielić się nimi z bliskimi. Twoje odbitki i dodatkowe produkty zostaną dostarczone na adres lub będą czekały na Ciebie w moim studio do odbioru. Wreszcie będziesz mieć szansę zatrzymać piękne chwile na fotografii i doświadczyć piękna na własnej skórze.

Rezerwacje i kontakt:

Kalendarz online: REZERWUJ 

Kontakt: jankowskadorota@vp.pl